userToken Deezloader Remix [Get Easy]

Deezloader Remix

deezloader është një nga aplikacionet më të mira ndër-platformë dhe falas për shkarkoni muzikë në cilësi të lartë, duke përfshirë listat e luajtjes dhe albumet direkt nga serverët e Deezer.com, gjë që na garanton besnikëri për sa i përket origjinalitetit dhe më e mira nga të gjitha: 100% falas dhe pa reklama.

Për ata që e njohin këtë program të shkëlqyer për herë të parë, thuajuni atyre se është një softuer veteran, domethënë që ka ekzistuar për shumë vite, edhe se ka kaluar nëpër disa faza të rënies dhe ringjalljes me versione të reja , emra të rinj, por gjithmonë në zhvillim të vazhdueshëm si ai aktual Deezloader Remix.

PC Deezloader Remix

Favoriteshtë e preferuara ime kur bëhet fjalë për shkarkimin e muzikës dhe unë gjithmonë e rekomandoj atë kur më kërkohet aplikacion për të shkarkuar muzikë falasEpo, na lejon ta përdorim në mjedise të ndryshme, qofshin Windows, Linux, Mac dhe Android, unë personalisht e përdor atë në celularin tim dhe është 10, pa atë reklamë plehrash që na shqetëson aq shumë 😀

Merr userToken Deezloader Remix

Nëse keni instaluar versionin e fundit, ka të ngjarë që kur të regjistroheni të keni hasur në problemin që ju kërkon futni përdoruesinToken to Deezloader Remix, dhe ju nuk dini si ta merrni. Epo, në realitet është shumë e lehtë dhe ju duhet vetëm të keni një llogari në platformën Deezer.com, në këtë mënyrë nuk do të keni nevojë të vendosni përdorues të palëve të treta Tokens që ju japin të tjerët, sepse tani ju mund të përdorni tuajin, me tuajin llogari vetjake.

Në këtë tutorial do të shohim se si ta bëjmë atë nga një kompjuter, duke përdorur Google Chrome, shfletuesi popullor që shumica prej nesh kanë dhe përdorin për shkak të varësisë sonë nga Google

duke përmbledhur

 1. Hyni në www.deezer.com
 2. Pasi të regjistroheni, shtypni butonin Kyç F12 për të hyrë në mjetet e zhvilluesit.
 3. Shko te skeda Aplikacion
 4. Në menunë zbritëse në të majtë të hapur biskota
 5. zgjedh www.deezer.com
 6. Gjeni cookie -n arl
 7. Kopjoni përmbajtjen e vlerë

Ka 192 karaktere, i ngjisni në formën për t'u regjistruar në aplikacion dhe me këtë do të jeni gati të vazhdoni të shkarkoni muzikën tuaj të preferuar pa asnjë problem

Nga rruga, komentoni se procedura për shfletuesin Firefox është e ngjashme dhe zhvilluesit tashmë po punojnë në një version të ri që na lejon të kemi një metodë automatike që na lehtëson dhe shmang kryerjen e kësaj detyre manuale.

Alternativa për Deezloader


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

94 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Blog aktualidad
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Adalberto Garcia Garza dijo

  Gjithçka është mirë, unë tashmë jam regjistruar dhe i kam bërë të gjitha hapat, por nuk funksionoi (arl) dhe nuk e di çfarë të bëj më parë, faleminderit shumë

  1.    Marcelo camacho dijo

   Përshëndetje Adalberto, arl duhet të shfaqet menjëherë pas zgjedhjes http://www.deezer.com nën opsion biskotaMe Sigurohuni që keni hyrë më parë në Deezer, provoni të rifreskoni (F5) shfletuesin.

   Pershendetje

   1.    Uriel dijo

    Si mund ta marr shenjën time për dezlooder

    1.    Marcelo camacho dijo

     Unë e përdor këtë:

     c94068b13cf427ca70ab2b614460cf7c5416ed1714eab5f920aa308dca5586f6710c4e449bbfae6202e406f3fb617f9fbb96ece88ef3c7e50b768ac4094007beb3dc79f228a6d11b4c3fcdbfdd5e8eb2d79c94d71699249d72796fb987351ce7

     Ngjiteni dhe rinisni aplikacionin për ta bërë atë të funksionojë

     1.    upos dijo

      i shkëlqyer vëlla


     2.    John dijo

      Alreadyshtë hakuar tashmë Bro: 'v


     3.    Alek dijo

      Ngjiteni atë shenjë dhe nëse kam hyrë por ata vendosin video në mënyrë që të mos keni qasje ☹️


     4.    Marcelo camacho dijo

      Deezloader ka shumë defekte, ju lutemi instaloni këtë alternativë (AIDS), të krijuar nga të njëjtët zhvillues (është e sigurt) për ta shkarkuar nga Deezer gjithsesi. Personalisht për mua është më mirë

      https://mega.nz/file/RNkHFRpK#niDBUTWir2JaadDUopmN-xEDSgiy71UGSpCGGW1fKK8


     5.    Arulksi dijo

      Kush mund të më japë një shenjë për ju lutem nuk do të më lejojë të hyj


     6.    Engjëlli Frank dijo

      Përshëndetje, unë pashë videot tuaja se si të merrni ARL, dhe nuk e mora, dukesha si Loquillo dhe asgjë, ndonjë zgjidhje tjetër ..


     7.    Marcelo camacho dijo

      Përshëndetje Engjëll, komento që Deezloader nuk do të funksionojë më, projekti është braktisur sipas zhvilluesve të tij. Personalisht, unë jam duke përdorur AIDS (gjithashtu falas), jam duke bërë mirë

      Mund ta shkarkoni nga lidhja e mëposhtme:

      https://mega.nz/file/RNkHFRpK#niDBUTWir2JaadDUopmN-xEDSgiy71UGSpCGGW1fKK8

      Përshëndetje.


   2.    FREDO GODO FREDO dijo

    Ku ta ngjis arl -in që kam kopjuar?

    1.    Marcelo camacho dijo

     Përshëndetje Fredo, Deezloader nuk po punon më dhe zhvilluesit e tij e kanë braktisur projektin. Unë rekomandoj AIDS (alternative për Deezloader), nuk keni nevojë të ngjisni asgjë https://mega.nz/file/RNkHFRpK#niDBUTWir2JaadDUopmN-xEDSgiy71UGSpCGGW1fKK8

 2.   Byrek dijo

  Faleminderit shumë për postimin. Unë isha duke përdorur userToken të një përdoruesi tjetër dhe ai ndaloi së punuari për mua dhe falë jush tani mund ta përdor timen pa problem. E vlerësoj shumë.

  1.    Marcelo camacho dijo

   Faleminderit shumë Pita, jam i lumtur të di që ky informacion ka qenë i dobishëm për ju

   1.    Daniel dijo

    Ptm e njejta gje me ndodh mua nuk e marr arl nuk e di cfare te bej une e kam provuar tashme ne disa menyra dhe asgje

    1.    Marcelo camacho dijo

     Deezloader ka shumë defekte, ju lutemi instaloni këtë alternativë (AIDS), të krijuar nga të njëjtët zhvillues (është e sigurt) për ta shkarkuar nga Deezer gjithsesi. Personalisht për mua është më mirë

     https://mega.nz/file/RNkHFRpK#niDBUTWir2JaadDUopmN-xEDSgiy71UGSpCGGW1fKK8

 3.   Frankenstein dijo

  Plas! Lehtë dhe pa shumë kthim, faleminderit! Pershendetje

  1.    Marcelo camacho dijo

   Faleminderit juve Frankenstein për komentin, jam i kënaqur që funksionoi për ju.
   Pershendetje

 4.   xxxx dijo

  Faleminderit tani mund të shkarkoj muzikë plotësisht!

  1.    Marcelo camacho dijo

   Jeni te mirepritur kris, pershendetje

 5.   Hernan Herrera dijo

  Faleminderit një milion nga Kolumbia.

  1.    Marcelo camacho dijo

   Për ju Hernán për komentin

   1.    Blah dijo

    mik mund të më jepni shenjën e përdoruesit të deezer për versionin 4.2.0 faleminderit

    1.    Marcelo camacho dijo

     e02cc0232d0a73d1630b849a88f16d372251389675bc74ce1bc64ffbb09cedb75a0ea478bcf0ea5f978b7eb81793eecb222b67cdba951c1891ffdb199302ecfbcfa9458e7382afcb0bc4646a50cf9bf92f8585e2226624cd159147191de4133e

     1.    Blah dijo

      Miku nuk e pranon shenjën e përdoruesit që më keni dhënë


     2.    Marcelo camacho dijo

      Ju lutemi përditësoni në versionin e fundit, nuk kërkon më shenjë për përdorim


     3.    FREDO GODO FREDO dijo

      Ku ta ngjis arl -in që kam kopjuar?


 6.   Francisco dijo

  Si ta merrni atë në android?

  1.    Marcelo camacho dijo

   Përshëndetje Francisko, procedura është shumë e ngjashme. Ju lutemi rishikoni këtë video 🙂

 7.   BABAI dijo

  Pershendetje… PUNON 100 PERCENT

  1.    Marcelo camacho dijo

   Super, faleminderit BABA

  2.    Jhon dijo

   A keni një shenjë që ndani me ne?

   1.    Marcelo camacho dijo
 8.   antonio dijo

  Faleminderit mik, më ndihmoi shumë.

  1.    Marcelo camacho dijo

   Jam shumë i lumtur, falë teje Antonio.
   Përshëndetje.

 9.   Marco dijo

  Faleminderit partner, përshëndetje nga Kili

  1.    Marcelo camacho dijo

   Për këtë ne jemi Marco, një përqafim i madh për Kilin

 10.   Jonatan dijo

  Shpjegim i shkëlqyeshëm, idhull !!, funksionoi shumë mirë, nuk kisha probleme.

  1.    Marcelo camacho dijo

   Faleminderit crack! 😀

  2.    Tub dijo

   Shoku nuk e dini se çfarë valë të merrni shenjën në android, sepse tani për tani nuk kam kompjuter, kam bërë të gjitha hapat që më thonë shumë, por nuk e marr kurrë pjesën arl

   1.    Marcelo camacho dijo

    Përshëndetje Pipe, për Android është pak më ndryshe, ju sugjeroj të ndiqni këtë video të mirë https://www.youtube.com/watch?v=6R0pv0vNkHI

    Nëse nuk ju duket arl, dilni nga Deezer dhe regjistrohuni përsëri, arl do të shfaqet
    Përshëndetje.

 11.   Liv dijo

  Faleminderit shumë, funksionoi për mua pa problem.

  1.    Marcelo camacho dijo

   Një kënaqësi Liv

 12.   Otoniel Nieto Hernandez dijo

  Si mund ta bëj që remixi i deezloader të shkarkojë albumet e plota për mua? sepse nuk e bëj, thjesht më shkarkon pak lodhje.

  1.    Marcelo camacho dijo

   Përshëndetje Otoniel, me Deezloader mund të shkarkoni albume të plota. Ju duhet të vendosni emrin e albumit që dëshironi dhe zgjidhni këtë opsion siç tregon imazhi: https://prnt.sc/oeoa57

   1.    Toni dijo

    Përshëndetje mirë dhe përdoruesi vlen për çdo Hotmail ose Gmail që mund ta shpik atë ose duhet të jetë një në veçanti
    Shumë falemnderit

    1.    Marcelo camacho dijo

     Përshëndetje Toni, në mënyrë ideale duhet të jetë një email i vlefshëm, pasi është e nevojshme të regjistroheni në Deezer që gjithçka të dalë si duhet.
     Përshëndetje.

   2.    Samuel dijo

    Mund të më jepni një shenjë

    1.    Marcelo camacho dijo

     e02cc0232d0a73d1630b849a88f16d372251389675bc74ce1bc64ffbb09cedb75a0ea478bcf0ea5f978b7eb81793eecb222b67cdba951c1891ffdb199302ecfbcfa9458e7382afcb0bc4646a50cf9bf92f8585e2226624cd159147191de4133e

 13.   BULLI dijo

  OK ... TALENT

 14.   engjëll dijo

  Hej unë kam një shenjë të re dhe tashmë shkarkoj versionin e ri 2.4.1
  Dhe unë ngjis shenjën, por nuk lejon të hyjë në aplikacion

  1.    Marcelo camacho dijo

   Engjëll, shkarko dhe provo këtë Token të lutem:

   https://mega.nz/#!QMMFnIoC!ZTd0U3wyE0oBoOUUGS-MpRT0_usDbNN6shSyy8Ssj3s

   1.    Jose dijo

    Përshëndetje, keni një shenjë për të ma përcjellë mua? Ju lutem….

    1.    Marcelo camacho dijo

     76b1083fdb309e11b74616af67cccb6c7dc6c37eb77a6a6add158228aaa64b859d675af532c34b07d62545c588f17de8681afdd6c297d554b7704502c057f41967f509aa8fc96a7aee839510f40bfa41d11053b0d61ac0242e7123a72735b2b1

    2.    Alvaro lopez dijo

     Përshëndetje, kam humbur emrin e përdoruesit, do të keni një që mund të më përshëndetni nga Meksika.

     1.    Marcelo camacho dijo

      e02cc0232d0a73d1630b849a88f16d372251389675bc74ce1bc64ffbb09cedb75a0ea478bcf0ea5f978b7eb81793eecb222b67cdba951c1891ffdb199302ecfbcfa9458e7382afcb0bc4646a50cf9bf92f8585e2226624cd159147191de4133e


 15.   Agustin Venti dijo

  Përshëndetje, kam shkarkuar Deezloader Remix për PC por kur hyj, më lejon ta bëj vetëm me email dhe fjalëkalim, si ta marr atë që të më lejojë të hyj vetëm me një shenjë?

  1.    Marcelo camacho dijo

   Përshëndetje Agustin, në versionin e kompjuterit duhet të identifikohesh me llogarinë tënde Deezer.com (email dhe fjalëkalim). Gjëja simbolike është për aplikacionin Android.
   Përshëndetje.

 16.   Natalia dijo

  Vlera ARL thotë se janë 195

 17.   mingo dijo

  Përshëndetje, shenja ime për Mac dështon, ju lutem nuk mund të më jepni një të re, faleminderit shumë, përshëndetje ...

  1.    Marcelo camacho dijo

   e02cc0232d0a73d1630b849a88f16d372251389675bc74ce1bc64ffbb09cedb75a0ea478bcf0ea5f978b7eb81793eecb222b67cdba951c1891ffdb199302ecfbcfa9458e7382afcb0bc4646a50cf9bf92f8585e2226624cd159147191de4133e

   1.    Samuel dijo

    Mund të më jepni një shenjë

    1.    Marcelo camacho dijo

     e02cc0232d0a73d1630b849a88f16d372251389675bc74ce1bc64ffbb09cedb75a0ea478bcf0ea5f978b7eb81793eecb222b67cdba951c1891ffdb199302ecfbcfa9458e7382afcb0bc4646a50cf9bf92f8585e2226624cd159147191de4133e

 18.   Tatiana dijo

  Përshëndetje, a mund të më jepni një shenjë, ju lutem?

  1.    Marcelo camacho dijo

   e02cc0232d0a73d1630b849a88f16d372251389675bc74ce1bc64ffbb09cedb75a0ea478bcf0ea5f978b7eb81793eecb222b67cdba951c1891ffdb199302ecfbcfa9458e7382afcb0bc4646a50cf9bf92f8585e2226624cd159147191de4133e

 19.   Bajko dijo

  Përshëndetje sepse tani dezloader nuk luan mostrat

 20.   Pinky dijo

  Mund të më jepni një shenjë për versionin
  2.6.1

  1.    Marcelo camacho dijo

   Unë e përdor këtë:

   c94068b13cf427ca70ab2b614460cf7c5416ed1714eab5f920aa308dca5586f6710c4e449bbfae6202e406f3fb617f9fbb96ece88ef3c7e50b768ac4094007beb3dc79f228a6d11b4c3fcdbfdd5e8eb2d79c94d71699249d72796fb987351ce7

   Ngjiteni dhe rinisni aplikacionin për ta bërë atë të funksionojë

 21.   Emiliano dijo

  Vetëm rreth 1 ose 2 javë më parë kur shkarkoj këngë marr "Gabim: Duhet vërtetim për të marrë URL -në e shkarkimit". Unë mendoj se duhet të shtoj një UserToken të ri, por nuk kam një llogari Deezer, a mund të më jepni një kod për aplikacionin, ju lutem.

  1.    Marcelo camacho dijo

   Deezloader ka shumë defekte, ju lutemi instaloni këtë alternativë (AIDS), të krijuar nga të njëjtët zhvillues (është e sigurt) për ta shkarkuar nga Deezer gjithsesi. Personalisht për mua është më mirë

   https://mega.nz/file/RNkHFRpK#niDBUTWir2JaadDUopmN-xEDSgiy71UGSpCGGW1fKK8

 22.   kryq mario dijo

  E gjithë kjo procedurë mund të bëhet në një pajisje android

  1.    Marcelo camacho dijo

   Ashtu është Mario, do ta përditësoj këtë postim me tutorialin Android. Por për momentin Deezloader ka shumë defekte, unë rekomandoj këtë alternativë (AIDS), të krijuar nga të njëjtët zhvillues (është e sigurt) për ta shkarkuar nga Deezer gjithsesi. Personalisht për mua është më mirë:

   https://mega.nz/file/RNkHFRpK#niDBUTWir2JaadDUopmN-xEDSgiy71UGSpCGGW1fKK8

   1.    John Michael dijo

    Ti me jep nje toker

    1.    Marcelo camacho dijo

     Deezloader ka shumë defekte, ju lutemi instaloni këtë alternativë (AIDS), të krijuar nga të njëjtët zhvillues (është e sigurt) për ta shkarkuar nga Deezer gjithsesi. Personalisht për mua është më mirë

     https://mega.nz/file/RNkHFRpK#niDBUTWir2JaadDUopmN-xEDSgiy71UGSpCGGW1fKK8

 23.   John Michael dijo

  Ata më japin një toker

  1.    Marcelo camacho dijo

   Deezloader ka shumë defekte, ju lutemi instaloni këtë alternativë (AIDS), të krijuar nga të njëjtët zhvillues (është e sigurt) për ta shkarkuar nga Deezer gjithsesi. Personalisht për mua është më mirë

   https://mega.nz/file/RNkHFRpK#niDBUTWir2JaadDUopmN-xEDSgiy71UGSpCGGW1fKK8

 24.   Kevin morq dijo

  Opsioni tjetër më ka shërbyer shumë mirë (AIDS) .Faleminderit shumë!

  1.    Marcelo camacho dijo

   Ju mirëpres Kevin, kënaqësi Kevin

 25.   DIEGO dijo

  a3903635957b22bf6099d0bd9e5c0fcde69b8e38863a1539cf26408e446340150388e50820ef542eb95558d94f5d53f33fce1ea7ef5546dec9d345669c25145fb95ad9daa0f1d9b12bea068d362eaeb8305e34e693a1433ee52952c56398822a

 26.   Eliks dijo

  a3903635957b22bf6099d0bd9e5c0fcde69b8e38863a1539cf26408e446340150388e50820ef542eb95558d94f5d53f33fce1ea7ef5546dec9d345669c25145fb95ad9daa0f1d9b12bea068d362eaeb8305e34e693a1433ee52952c56398822a

  Falënderim

 27.   Emiliano dijo

  Hej në apk De Aids më kërkon një ARL
  A mund të më jepni një

  1.    Marcelo camacho dijo

   Me kënaqësi Emiliano, ja ku shkoni:

   dde96858e584234b4ee45b12beab394bf9be13cdc8a7903edd69c2fd3b55a81f414a7de712e4c0b751bd22a7d58da4f1eb033fc7a8962ecd5f4c1202f0207b6003fa6f344df22d9014111a2dc2ee1aa67d157d356f53c5713d220355499eaaed

   Përshëndetje!

 28.   Carlos dijo

  Faleminderit vëlla, më ndihmoi shumë

  1.    Marcelo camacho dijo

   Mirë se vjen Karlos, kënaqësi! 😀

 29.   Eli alavez dijo

  Përshëndetje @Marcelo Camacho
  Doja të dija sa zgjat shenja që krijoni nga deezer, faleminderit, hapat tuaj më ndihmuan dhe unë kam qenë në gjendje ta krijoj atë nga kompjuteri im :). Sapo kisha atë pyetje, a vazhdon shenja e njëjtë me kohën që ju jep deezer falas?

  1.    Marcelo camacho dijo

   Përshëndetje Eli, kënaqësi që ju ndihmova me këtë postim

   Shenja nuk duhet të skadojë kurrë, nuk më ka ndodhur mua personalisht. Por nëse ndodh këtu unë gjithmonë do të ndaj një me ju

   Përshëndetje!

   1.    Jozef Jezus dijo

    Nje toke. Përditësuar sepse ai tashmë ka skaduar

    1.    Marcelo camacho dijo

     Përshëndetje José Jesús, ju lutemi provoni këtë 😀

     b6a5e4bf633acd22729ddba0a0c02b260bfe71fcded4c7527589c13492cd3ee26ea04155832a5a8dc7632183c222d827e8cde0f64cf27e73e429d66015a254e4f78c9be42e710982fba3ede4454f9215d12f13ca5aaf0d926b92b3eccea68b60

 30.   Erick malaga dijo

  I instalova ndihmat por më kërkon arl ... A mund të më jepni një të tillë, apo është sepse celulari im është android dhe mënyra për ta instaluar është e ndryshme?

  1.    Marcelo camacho dijo

   b6a5e4bf633acd22729ddba0a0c02b260bfe71fcded4c7527589c13492cd3ee26ea04155832a5a8dc7632183c222d827e8cde0f64cf27e73e429d66015a254e4f78c9be42e710982fba3ede4454f9215d12f13ca5aaf0d926b92b3eccea68b60

   Unë e përdor këtë arl Erick, përshëndetje

   1.    brandonhv dijo

    Asnjë nuk funksionon për mua, a mund të më jepni një tjetër?

 31.   dialeks dijo

  shumë bukur, është për të ardhur keq që ajo që po kërkoja ishte se si të merrja fjalën e përdorur nga Android dhe Google vjen me këtë, por një ditë kërkimi në Google do të jetë më i saktë

 32.   engjëll dijo

  Përshëndetje, a dini ndonjë alternativë për Windows?